O nas

Zdrowiejem.pl to portal poświęcony odżywianiu, dietetyce oraz zdrowemu stylowi życia. Został uruchomiony 1 lipca 2017 roku, a wszystkie publikowane na portalu treści są bezpłatne i dostępne bez ograniczeń.
Poruszamy kwestie, które Was nurtują, piszemy o najnowszych odkryciach w dziedzinie dietetyki, które poszerzą Waszą wiedzę. Porównujemy ilość kalorii, makro i mikroelementów, aby tworzyć dla Was zdrowe, pełnowartościowe przepisy na smaczne posiłki.
Jesteśmy zespołem ekspertów w dziedzinie zdrowego odżywiania, przygotowujemy diety dla osób zdrowych, które pragną zrzucić kilka lub więcej kilogramów, przybrać na masie, przygotować się do zawodów, zdrowo odżywiać się w ciąży. Współpracujemy również z osobami, które z różnych powodów zdrowotnych chcą poprawić stan swojego organizmu poprzez zastosowanie diety leczniczej, w konkretnej jednostce chorobowej, diety uwzględniającej alergie pokarmowe.

Trzy główne działy, które pragniemy rozwijać w ramach naszej działalności to:
1) DIETA: Indywidualnie skomponowane diety dla klientów chcących schudnąć/przytyć, przygotować się do zawodów, zastosować dietę w konkretnej jednostce chorobowej lub schorzeniu. Konsultacje dietetyczne w miejscu wskazanym przez Klienta, zakupy z dietetykiem oraz konsultacje online.
2) ARTYKUŁY: Najnowsze nowinki dot. zdrowego odżywania, dietetyki, opis konkretnych artykułów spożywczych są do Państwa dyspozycji. Nie zabraknie też przepisów na dietetyczne, a zarazem smaczne posiłki oraz recenzji książek związanych z tematyką zdrowego żywienia.
3) SKLEP ZE ZDROWĄ ŻYWNOŚCIĄ ONLINE: W niedalekiej przyszłości planujmy uruchomienie internetowego sklepu ze zdrową żywnością i suplementami. Sklep będzie oferował szeroki asortyment produktów, na ten moment więcej szczegółów zdradzić nie możemy, ale zapewniamy Was.. sklep będzie inny niż wszystkie 🙂